Siedziba firmy

Credit Invest S.A.

Wrocław, ul. Walońska 7/66

Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00

tel. (71) 330 74 18

kontakt@creditinvest.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zapytania .

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Credit Invest Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Walońskiej 7 /66 w Wrocławiu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
• wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
• Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:

Dane kontaktowe administratora danych:
Credit Invest Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Walońskiej 7 /66 w Wrocławiu
e-mail: kontakt@creditinvest.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
creditinvest@inspektor-danych.info

* Pole obowiązkowe

Kontakt

Masz pytania?

lub odwiedź nas osobiście

Wrocław, ul. Walońska 7/66

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00