Karol Kubiak, 27 lutego 2018

Credit Invest S.A. wyróżniony nagrodą “Biznesowy Partner Roku 2017”!

8 lutego 2018 roku we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala Loan Magazine Awards 2017 – jedno z największych w Polsce wydarzeń w branży pożyczek pozabankowych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas gali Credit Invest S.A. został wyróżniony nagrodą “Biznesowy Partner Roku 2017”. Statuetkę odebrał Michał Podgórski – Prezes Zarządu Credit Invest.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. Cieszę się, że praca którą wykonujemy została zauważona i doceniona. Cieszy mnie również to, że coraz więcej firm pożyczkowych zwraca swoje spojrzenia ku sekurytyzacji i alternatywnej formy finansowania działalności. Mam nadzieję, że jeszcze z wieloma osobami z Państwa grona będziemy mieli okazję się spotkać, porozmawiać na tematy biznesowe i być może nawiązać współpracę. Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego wieczoru. – powiedział Michał Podgórski, odbierając nagrodę.

Pomysł na stworzenie “Oscarów” branży pożyczkowej zrodził się w głowie Rafała Tomkowicza- Prezesa Zarządu Sfery Finansów S.A., oraz Redaktora prowadzącego pierwszego serwisu internetowego w całości poświęconego rynkowi pożyczek pozabankowych www.loan-magazine.pl, będącego wydawcą certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 osób, rozdano nagrody w 14 kategoriach głównych oraz 5 nagród specjalnych. Walka o nagrody była bardzo zacięta, o czym świadczyć mogą minimalne różnice w wynikach wszystkich nominowanych. To pokazuje jak zacięta rywalizacja i wysoki poziom prowadzenia biznesu przyświeca wszystkim firmom działającym w sektorze Fintech.

Podczas gali uczestnicy pokazali również swoje wielkie serce do niesienia pomocy innym. W trakcie zorganizowanej licytacji udało się zebrać 50 tysięcy złotych na leczenie małego Kacpra.

Poniżej obejrzeć można relację video z tego wydarzenia.

Pełną relację z gali Loan Magazine Awards można przeczytać również na stronie Loan Magazine LINK

Wyróżnienie jakie otrzymał Credit Invest S.A. jest olbrzymią nobilitacją i jednocześnie mobilizacją do kontynuacji przyjętej strategii rozwoju, aby w przyszłym roku ponownie zdobyć uznanie branży. Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko, niemniej jednak ambicje całego zespołu są gwarancją, że będzie to rekordowy rok dla Spółki!

 

Kontakt

Masz pytania?

lub odwiedź nas osobiście

Wrocław, ul. Walońska 7/66

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piatek: 9.00 – 17.00

 

 

Partner